Неділя, 28.02.2021, 01:01Вітаю Вас Гість | RSS
Перемилівська ЗОШ
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про сайт


 

Загальні відомості:

1.Рік заснування                                                                                  1967

2.Проектна потужність                                                                        150 місць

3. Кількість класних кімнат                                                                 8

4. Кількість класів                                                                                9

Укомплектованість кадрами:

Всього працюючих :                                                                                17

Педагогічних працівників:                                                                     12

Технічного персоналу:                                                                            5

 

За розповідями старожила Пруса Петра Яковича1905 рік є роком заснування Перемилівської школи, а в 1913 році старе приміщення школи трохи перебудували.   Спочатку  це була початкова школа. Треба зазначити , що дане приміщення і надалі функціонує в наш час.

     Після війни школа стала семирічною. Вчителів не вистачало. В класі навчалися діти різного віку. Навантаження на вчителя було велике. Він не тільки навчав дітей, а й був агітатором, лектором, організатором класів з прискореним навчанням дорослого населення.

      На базі семирічки було організовано вечірню школу для молоді.

Поруч із старим приміщенням у 1967 році розпочалося будівництво нового приміщення   школи, яке ініціював голова колгоспу імені Енгельса Дмитро Дорофійович Гайбонюк. Будувала приміщення школи будівельна бригада місцевого колгоспу, жителі села, а також брали участь у посильних видах робіт учні й учителі школи. Д.Д. Гайбонюка було нагороджено Похвальною грамотою Міністерства освіти УРСР за допомогу у будівництві школи.

    Назавжди залишились у пам’яті учнів уроки рідної мови Штурхецької Галини Бенедиктівни, яка водночас працювала і директором школи, уроки математики Мельничук Софії Володимирівни, російської мови і літератури – Кушнірук Люби Василівни. Теплу згадку в дитячих душах залишили вчитель географії Домбровський Іван Макарович, Грицюк Раїса Іванівна – вчитель історії, вчитель німецької мови Соколовський Василь Пилипович. Вчителі початкових класів Каленюк Лариса Максимівна і Гуменюк Марія Савівна.

З 1993 - 2017 рік Перемилівську школу очолювала директор Бриндецька Марія Миколаївна. 

 Попри всі життєві негаразди все робилося і робиться  для того, щоб школа була охайною і затишною.

У серпні 2017 року було здійснено реорганізацію навчального закладу. На даний час навчальний заклад є філією Млинівської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3, завідувачем якої є Максимчук Віра Миколаївна.

  Зараз у Перемилівській філії І-ІІ ступенів навчається 48 учнів. До їхніх послуг вісім  класних кімнат, кімната народознавства «Душі криниця», бібліотека, їдальня, спортивний і ігровий майданчики.

Активно діють дитяча громадська організація «Калинонька» і учнівська рада .

       Основою виховної системи в закладі є КТС. Традиційними в школі є свята: Посвята в школярі, Свято Осені, День Учителя, «Міцні і дужі руки у мого татуся», «Щедрий вечір, добрий вечір», родинні свята, спортивні змагання.

       Учні школи щорічні призери районних змагань з легкої атлетики, із організації  туристсько - краєзнавчої роботи.

Головне завдання навчального закладу – створення умов для рівного доступу дітей до якісної освіти, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, формування засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Друзі сайту